indiana´s heartbeat

ÚVOD
uvod
O NÁS
o nas
NOVINKY
novinky
NAŠI PSI
nasi psi
ŠTĚŇATA
stenatka
KONTAKT
kontakt
VZPOMÍNÁME
vzpominame
englishversion

Alex Sweet Bacon

"Alex"

CMKU/BSP/8486/10

o: Bernerdalens Xanté
m: Gibara z Mokrovous

datum narození: 23. 12. 2010
výška: 64 cm, váha: 46 kg
HD: A/A, ED: 0/0, OCD: negativní

vykastrovaný

alex

linka
* rodokmen     * výstavy linka

par slov o alexovi
   

Narodit se o den později, byl by pod stromeček. A takový je Alex. Dáreček. V dobrém slova smyslu. Hodný a trochu konzervativní. Také estét a projít louží ho jen tak neuvidíte. Má rád rituály a ještě raději je dodržuje. Když mu je narušíme, zdá se, že zvažuje přestěhování. Naše.

S přibývajícími roky jakoby omládl. Dělá věci, které nedělal a  sem tam si trochu po štěňátkovském zazlobí. Možná, že za to může Indiánka. S jejím příchodem ožil a jakoby teprve tehdy dostal jeho život opravdový smysl. Je velkým bráchou a tahle role mu sedí. A my ho při tom necháváme. Až na pár ukradených rohlíků je totiž tím nejlepším.

Kvůli zdravotním problémům, které ho trápily v minulosti není do chovu a je vykastrovaný. V současné době se těší dobrému zdraví a my pevně věříme, že to tak bude ještě hodně dlouho.

Alex vnesl do našich životů nejen sebe, ale i prima páníčky ostatních sourozenců. Díky za to!

...

A pak, z plné síly přišla nemoc. Trvalo to pouhé tři týdny a než jsme stačili zjistit, před čím vlastně stojíme, ztratili jsme Tě. Měli jsme spoustu společných plánů a už je nestihneme. Zbývá jen osušit slzy a jít dál, protože život už je takový a ten bernský umí být nekompromisní. Jedno Ti přeci jen slíbit můžeme - máme Tě rádi. Napořád.

R. I. P. Alex heart 23. 12. 2010 - 25. 9. 2017

idniana´s heartbeat copyright