indiana´s heartbeat

ÚVOD
uvod
O NÁS
o nas
NOVINKY
novinky
NAŠI PSI
nasi psi
ŠTĚŇATA
stenatka
KONTAKT
kontakt
VZPOMÍNÁME
vzpominame
englishversion

NOVINKY

8. 9. 2018, Speciální výstava KŠSP, Jedovnice

Klubové výstavy jsou pro nás vždy něčím víc. Máme rádi prostředí i atmosféru a už jen zúčastnit se je symbolické. Tentokrát při nás navíc stálo ono pomyslné potřebné štěstí. A tak jsme si za Indiánek tradičně dobré nálady vybojovaly jednu zlatou a jednu stříbrnou, malá Brenda si navíc odvezla krásnou kokardu z odpoledních soutěží za titul BOJ. Toto vítězství bylo její třetí v mladých, tedy to nejdůležitější (ne nadarmo se říká, že zároveň nejtěžší) a stává se tak českým Junioršampionem. Máme radost o to větší, že se jí podařilo titul dokončit právě na klubovce v tak nemalé konkurenci. Neztratila se ani Emička - i ona zažívá svou medailovou jízdu a v početné otevřené třídě skončila na úžasném druhém místě. Takže velké díky, holky! Jsme pyšní. 

Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída mladých (28) - Výborná 1, CAJC, BOJ
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená (28) - Výborná 2, res. CAC

indiana
Indiana Bermondo Bohemia, V2, res. CAC

amalisa
Amalisa Indiana´s Heartbeat, V1, CAJC, BOJ
line

26. 8. 2018, MVP Mladá Boleslav

Co říci na nedělní výstavu - každý den není posvícení a ne každý rozhodčí dělá svou práci rád. Škoda, atmosféra v kruhu je právě tou, která dělá výstavy hezkými a příjemnými. Paní rozhodčí tentokrát příjemná nebyla. Ani trochu. Co se týče výsledku - jedna naše Indiánka se jí líbila, ta druhá méně. I o tom výstavy jsou, o rozdílném vkusu a názoru. Neměly by být však o nekomunikativnosti, spěchu a třeba nepodání ruky...

Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída mladých - Velmi dobrá
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená - Výborná 2, res. CAC

holky
line

20. 8. 2018, DUODANUBE Bratislava

Pro nás malá dovolená, pro Indiánky zlatá jízda aneb výlet na Slovensko předčil veškerá naše očekávání. Teploty šplhaly nad 30 stupňů a holky běhaly, jakoby kruh byl jejich. A vlastně skoro byl. Nám zbývá před nimi jen smeknout, protože tohle - tohle je vážně sen a moc děkujeme rozhodčím za ocenění našich princezen. Užili jsme si to moc i díky holkám z Peruce a Bermondova a slibujeme, že příště dáme i ty závěrečky. Když nebude tak šílené vedro.

18/8, rozhodčí Simčič Jelka (SLO):

Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída mladých (5) - Výborná 1, CAJC, BOJ
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená (4) - Výborná 2, res. CAC

19/8, rozhodčí Baffia Zoltán (HU):

Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída mladých (5) - Výborná 1, CAJC, BOJ
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená (5) - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB

holky
line 

16. 7. 2018, NVP Mladá Boleslav

Slibovali horko a bylo! Indiánky spolu tentokrát držely krok a upekly si vypečená druhá místa.

Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída mladých (10) - Výborná 2
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená (8) - Výborná 2, res. CAC

indianaindiana
Indiana Bermondo Bohemia, V2, res. CAC

amalisaamalisa
Amalisa Indiana´s Heartbeat, V2
line 

2. 7. 2018, Patrísek slaví osmičku!

Nesbírá tituly a výstavy má spojené s vepřovým ouškem. Přesto mu patří oslava největší, ta, kterou bychom si u velkých přáli slavit ze všech nejvíc. Náš malý salaš bonsai slaví osmé narozeniny a ve světě výstav by vstoupil mezi veterány. Ale protože jsou mu kruhy šumafuk, žije si dál svůj poklidný mládenecký život - v posteli a v lese, tam, kde to má nejraději. A my mu přejeme hlavně zdravíčko, vitalitu a trpělivost s těmi velkými, které ne vždy šlapou dle jeho představ. A s námi. Také ne vždy šlapeme tak, jak by si přál...

patrisek_narozeniny
line

1. 7. 2018, NVP Klatovy

Někdy stačí mít sen... A Indiánku, která sny plní, s vrtícím ocáskem a dobrou náladou navrch. Také hromadu štěstí, chuť ráno vstávat ještě skoro za tmy a počítat, že ne vždy to může vyjít. Nám to tentokrát vyšlo, tak moc, až tomu ještě pořád nevěříme! Děkujeme, holky, jste skutečně zlaté - a stříbrné. A děkujeme paní rozhodčí, že jí Indiánka z 38 bernských salašníků padla do oka natolik, aby jí udělila titul nejvyšší. Je to krásný pocit!

Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída mladých (6) - Výborná 2
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená (6) - Výborná 1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB!!!

indianaindiana

indiana
Indiana Bermondo Bohemia, V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB

amalisaamalisa

amalisaamalisa
Amalisa Indiana´s Heartbeat, V2
line

24. 6. 2018, MVP Intercanis Brno

Cestou nám napršelo trochu toho pověstného štěstí a holkám se dařilo! Děkujeme panu rozhodčímu O. Vondroušovi a děkujeme do Bermondova za pomoc s Indiánkou. Užily jsme si to s vámi moc. No co vám budeme povídat, je to návykové...

Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída mladých (9) - Výborná 1, CAJC, BOJ
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená (9) - Výborná 2, res. CAC, res. CACIB

amalisaindiana

amalisa
zleva: BOS, BOB, BOJ, BOV
line

11. 6. 2018, Áčka slaví první narozeniny!

Před rokem jsme na ně pyšně shlíželi do bedny a dnes... Dnes je sledujeme neméně pyšně. Naše áčka slaví své první velké narozeniny a my jim přejeme kopec zdraví a radosti. Ten největší dárek dostali všichni do jednoho už před rokem. Nejlepší rodiny, jaké jsme si pro naše "první" mohli přát. Tak dělejte jen radost a moc nezlobte! Pac a pusu.

A slavilo se také na domácí půdě...

amalisa, indianaamalisa, indiana
Amalisa & Indiana

amalisa, indiana
Amalisa & Indiana & Patrisek

amarisa
Amarisa Indiana´s Heartbeat, 12 měsíců

alfredalfred
Alfred Indiana´s Heartbeat, 12 měsíců

albertalbert
Albert Indiana´s Heartbeat, 12 měsíců
line

26. 5. 2018, Klubová výstava SKŠSP, Velký Meder

Za hranice indiánské barvy vyjela hájit naše malá hvězdička. Přání bylo neskromné - probojovat se na stupínky, protože ty má slovenský klub krásné, dostat medaili, ať se máme s čím vyfotit, zasvětit taťku do světa výstav a užít si víkend. Vše splněno do posledního detailu, užili jsme si to moc. Děkujeme za prožité dva dny, místo je to překrásné a děkujeme rozhodčímu za pochvalná slova o naší malé. Metr byl přísný, o to víc si toho vážíme. Také díky holkám z Bermondova za fajn den, po vašem boku se nám daří. A závěrem velký hold taťkovi, který s námi zažil výstavní premiéru a nejen, že to ustál statečně, ale odvážným tvrzením, že pojede zas, si zpečetil svou kynologickou budoucnost.
Příští rok se rádi vrátíme! 

Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída mladých (10) - Výborná 4

amalisa

amalisaamalisa

amalisa
line

20. 5. 2018, Nord Bohemia Canis Litoměřice

Ani ve snu jsme nevěřili, že budeme během 14 dnů znovu slavit. A slavíme! Tentokrát to byl Emičky den a my moc a moc děkujeme všem, co to prožívali s námi a drželi palce - doma i na místě. Neztratila se ani naše malá hvězdička a třetí místo v početné třídě mladých jí sluší. Děkujeme holky, jste dobré!

Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída mladých (9) - Výborná 3
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená (7) - Výborná 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS

amalisaamalisa

indianaindiana
line

12. 5. 2018, Klubová výstava Zárybničná Lhota

Víkend, na který jsme se těšily a který jsme si užily. A i když bez medailí, nedopadly jsme vůbec špatně. Velký dík patří především klubu a organizátorům výstavy, byla to parádní akce jako vždy a průtrž mračen, která se spustila pár minut po závěrečných soutěžích byla načasovaná bez jediné chybičky. Poroučet počasí bychom také chtěly umět.

Na viděnou na podzim v Jedovnici!

Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída mladých - Výborná (v první 10 z 52 fen)
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená - Výborná (v první 8 ze 38)

clubshowclubshow

clubshow
line

6. 5. 2018, MVP Praha

Praha nás má ráda a Indiánská hvězdička tentokrát holkám svítila naplno. Byla to neskutečná jízda! Děkujeme paní rozhodčí Jiřině Jandové za ocenění našich princezen, děkujeme Katce Ouřadové za pomoc při vystavení Emičky ve finálním klání o titul BOS, kdy malá Brenda svou mamku o ten pomyslný krůček přeskočila (v deseti měsících je to úžasný úspěch - při celkovém počtu 51 bsp) a děkujeme našim holkám za trpělivost s dnem stráveným na výstavišti. V odpoledních soutěžích se Brenda proběhla ještě v závěrečném kruhu, kdy postoupila do užší šestky, ale tentokrát už to na stupínky nestačilo. Co dodat... Takhle nějak vypadá den snů!

Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída mladých (8) - Výborná 1, CAJC, BOJ, BOS
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená (6) - Výborná 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB

amalisaamalisa
Amalisa Indiana´s Heartbeat  "Brenda"

indianaindiana
Indiana Bermondo Bohemia "Emička"
line

22. 4. 2018, MVP České Budějovice

Slunečná neděle a naše (vy)pečené Indiánky. A i když ne přímo dozlatova, přesto jsme si pomyslné medaile odvezly. Konkurence byla nemalá, což pocítila především Brenda ve třídě mladých. Jako jedna z nejmladších se neztratila a tak, jako kdysi její mamka (také v ČB), i ona své juniorské krůčky zahájila krásným druhým místem. Emička si v den svých třetích narozenin vyběhala symbolicky třetí místo a přání všeho dobrého. Děkujeme za prima den, užily jsme si ho!

Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída mladých (13) - Výborná 2
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená (4) - Výborná 3

amalisa
Amalisa Indiana´s Heartbeat "Brenda", 10 měsíců

indiana
Indiana Bermondo Bohemia "Emička", 3 roky
line

22. 4. 2018, Emička slaví!

Bermondi jsou nejlepší a my to víme, protože máme kousek z nich doma - speciální, indiánský. A právě dnes naše Indiánka slaví své třetí narozeniny. Připíjíme na zdraví a na nespočet dalších společných roků. Máme tě rádi, beruško! 

indiana_narozeninyindiana_narozeniny
line

30. 3. 2018, Veselé Velikonoce přejí Indiáni

happy easter
line

22. 2. 2018, Jarní prázdniny

Jeden by se tím nechal zmást a přitom venku mrzne až praští. Indiánským holkám to nevadí, ba naopak a náš malý indián Patrísek je do každého počasí. Ano, mají výhodu. Neznají pocit zmrzlých rukou... 

winter
line

8. 2. 2018, Indiánský DUOCACIB

Emička se po roce vrátila do výstavních kruhů, poctivá a zodpovědná, protože jinak to neumí. Malá Brenda dorostla třídy dorostu a pojala to po svém – svéhlavě a sebejistě. Ani ona to jinak neumí, zatím. Máme štěstí, že se rozhodla dát výstavám zelenou, jinak bychom jí těžko přemlouvaly. Ze své mámy má hodně, a přesto je každá jiná.
Brno bývá nekompromisní a tak s pokorou přijímáme posudky, vážíme si slov chvály a na dno šuplíku ukládáme drobné výtky, kterých naštěstí nebylo mnoho.
Díky našim indiánským holkám za pohodový víkend a díky holkám z Bermondova a Peruce za fotky a společnost. Těšíme se příště.

DUOCACIB Brno, 3. - 4. 2018

4. 8., neděle:
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená (14) - Velmi dobrá
Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída dorostu (5) - Velmi nadějná 3

3. 8., sobota:
JCh. Indiana Bermondo Bohemia - třída otevřená (14) - Výborná
Amalisa Indiana´s Heartbeat - třída dorostu (5) - Velmi nadějná 2

amalisa indiana amalisa
Amalisa Indiana´s Heartbeat "Brenda", 8 měsíců

indiana
Indiana Bermondo Bohemia "Emička", 2,5 roku
line

26. 1. 2018, Obrázková zima

Po dlouhém odkládání a otálení jsme se konečně dopracovali k aktualizaci. Ta největší postihla bezesporu štěňátkovou sekci. Mimina, dnes už dávno odrostlá, se mají prima a nám chodí spousta foteček a zpráv. A to nás těší, moc! Také jsme přidali stránku Brendě a do vzpomínek přesunuli, bohužel, Alexe. Ani po necelém půl roce se nám tento krok nedělá snadno. A tak doufáme, že nám v nadcházejících měsících budou pod ruce přicházet jen veselé zprávy, protože o těch píšeme nejraději...

PS.: Pojďme tu zimu nějak doklepat, za chvíli máme jaro!

patrísek
line

heart archiv 2017 heart archiv 2016 heart archiv 2015 heart

idniana´s heartbeat copyright